Ubytování České Budějovice: Levný penzion

Levné ubytování České Budějovice.

Ubytování nedaleko centra města a výstaviště České Budějovice Vám kromě dvoupokojového apartmánu pro 1 – 4 osoby poskytne prostorné a pohodlné jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje za podobnou cenu jako ubytovny v Českých Budějovicích.

Levné ubytování České Budějovice nabízí kvalitní ubytovací služby v penzionu s komfortně vybavenými pokoji, s vlastní koupelnou, se sprchou a WC, rychlým Wi-Fi internetem, chladničkou a plochou LCD - SAT televizí s rádiem, v někrých pokojích a apartmánu je navíc mikrovlnka a varná konvice.

Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích připravuje denně za příplatek 130 Kč chutné snídaně s možností pestrého výběru ze 6 - ti druhů snídaňového menu a řadí se mezi nejlevnější a dobře hodnocené penziony.

Po předchozí dohodě s recepcí penzionu je možné ubytování se psem, parkování osobních i dodávkových automobilů je možné před objektem zdarma nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, střeženém kamerou se záznamem.

 


 

Dlouhodobé ubytování České Budějovice pro pracovní skupiny se slevou.

  Sleva 200 Kč na ubytování v Českých Budějovicích

pro služební cesty - skupiny při pobytu 2 a více nocí.


 Dvoulůžkový prostorný a kvalitní pokoj po slevě za

 990 Kč, včetně DPH.

Ubytování za podobnou cenu nabízí i některé ubytovny v Českých Budějovicích.

 Levný penzion v Českých Budějovicích, vhodný pro rodiny s dětmi, dovolenou, služební obchodní cesty i pracovní pobyty a skupiny, ve městě patří mezi nejlevnější hotely a penziony, nachází se ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch, nedaleko je kolej ČVUT.


Centrum města i výstaviště je od penzionu vzdáleno pouze několik málo minut jízdy autem. Ubytování České Budějovice je nekuřácké, ale v zahradě ubytovacího zařízení jsou k dispozici zastřešené kuřácké koutky. Hlásiče požáru jsou v celém penzionu.

Ubytování České Budějovice: Levný penzion - galerie