Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice se snídaní nedaleko centra.


Ubytování České Budějovice Vám kromě dvoupokojového apartmánu pro 1 – 4 osoby poskytne prostorné a pohodlné jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje.

Levné ubytování nabízí kvalitně vybavené pokoje s vlastní koupelnou se sprchou a WC, rychlým Wi-Fi internetem, minibarem a plochou LCD - SAT televizí s rádiem. Některé pokje i apartmám jsou navíc vybaveny mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.

Penzion připravuje denně za příplatek 100 Kč chutné snídaně a v Českých Budějovicích se řadí mezi nejlepší a klienty dobře hodnocené penziony.Penziony a hotely České Budějovice jsou žádané a často navštěvované.


Ubytování České Budějovice je snadno dostupné autem nebo městskou hromadnou dopravou. Nachází se ve Školní ulici č. 8, poblíž ČVUT, pivovaru Budvar, firmy Motor a Robert Bosch, je vhodné pro dovolenou, služební obchodní cesty i pracovní skupiny.

Stanice MHD linek č. 6. a 18. je v těsné blízkosti penzionu. Centrum města i výstaviště je vzdáleno pouze několik málo minut jízdy autem. Levné ubytování je nekuřácké, ale v areálu zahrady jsou k dispozici zastřešené kuřácké koutky.

Po předchozí dohodě s recepcí je možné ubytování se psem za poplatek pouhých 150 Kč. Výhodou je příjemná a každému dostupná cena, možnost parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před penzionem, nebo za poplatek 90 Kč na uzavřeném parkovišti, nepřetržitě střeženém kamerou se záznamem.


Levné ubytování České Budějovice - Galerie