Ubytování České Budějovice

Levné ubytování České Budějovice.

Ubytování nedaleko centra města a výstaviště Vám kromě dvoupokojového apartmánu pro 1 – 4 osoby poskytne prostorné a pohodlné jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje.

Levné ubytování nabízí kvalitní vybavení s vlastní koupelnou se sprchou a WC, rychlým Wi-Fi internetem, minibarem a plochou LCD - SAT televizí s rádiem. Některé pokje i apartmám jsou navíc vybaveny mikrovlnkou a varnou konvicí.

Penzion připravuje denně za příplatek 100 Kč chutné snídaně a řadí se mezi nejlevnější a klienty dobře hodnocené penziony v Českých Budějovicích i v Jižních Čechách.

Po předchozí dohodě s recepcí je možné ubytování se psem. Možnost parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před penzionem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, nepřetržitě střeženém kamerou se záznamem.

Sleva na ubytování České Budějovice pro pracovní skupiny - cena od 400 Kč osoba/noc se přibližuje cenám ubytovny.

Velice příjemné a kvalitní ubytování patří mezi nejlevnější v Českých Budějovicích, nachází se ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar, firmy Motor a Robert Bosch, je vhodné pro studenty ČVUT, dovolenou, služební obchodní cesty i pracovní skupiny.


Ubytování České Budějovice nabízí firmám a organizacím zdarma pronájem menších školících prostor v salonku nebo v příjemném členitém prostředí restaurace. Školící prostory penzionu jsou vhodné pro malé skupiny ubytovaných osob, pořádajících firemní školení, výuku, instruktáže, besedy, přednášky, prezentace, konferance, meetengy, semináře, pracovní porady, obchodní schůzky a jiná jednání.


Stanice MHD linek č. 6. a 18. je v těsné blízkosti penzionu. Centrum města i výstaviště je vzdáleno pouze několik málo minut jízdy autem. Ubytování je nekuřácké, ale v areálu zahrady jsou k dispozici zastřešené kuřácké koutky.

Levné ubytování České Budějovice - Galerie