Ubytování České Budějovice

Levné ubytování České Budějovice.

Ubytování České Budějovice nedaleko centra města a výstaviště Vám kromě dvoupokojového apartmánu pro 1 – 4 osoby poskytne prostorné a pohodlné jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje.

Levné ubytování nabízí kvalitní vybavení s vlastní koupelnou se sprchou a WC, rychlým Wi-Fi internetem, minibarem a plochou LCD - SAT televizí s rádiem. Některé pokje i apartmám jsou navíc vybaveny mikrovlnkou a varnou konvicí.

Penzion připravuje denně za příplatek 100 Kč chutné snídaně a řadí se mezi nejlevnější a klienty dobře hodnocené penziony ve městě i v Jižních Čechách.

Po předchozí dohodě s recepcí je možné ubytování se psem. Možnost parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před penzionem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, nepřetržitě střeženém kamerou se záznamem.

             POZOR CENOVÁ AKCE !!!

             Cena ubytování pro pracovní skupiny od 400 Kč za osobu/noc.

      

Z důvodu Vaší větší bezpečnosti a snížení možnosti přenosu infekčního onemocnění provádíme neustálé důkladnou desinfekci pokojů i celého ubytování. Rovněž jsme pro Vás připravili pokoje se samostatnými vstupy přímo ze zahrady penzionu. Pokoje zahradního ubytování jsou umístěny mimo hlavní objekt penzionu, jsou komfortně vybaveny a mají vlastní koupelny a WC. Vše je perfektně vytápěno elektřinou. Nesdílíte s nikým cizím žádné společné prostory a nepřicházíte s nikým do přímého kontaktu.

Levné ubytování České Budějovice - pronájem školících prostor zdarma.

Ubytování je snadno dostupné autem nebo MHD. Nachází se ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar, firmy Motor a Robert Bosch, je vhodné pro studenty ČVUT, dovolenou, služební obchodní cesty i pracovní skupiny.

Levné ubytování České Budějovice nabízí firmám a organizacím zdarma pronájem menších školících prostor v salonku nebo v příjemném členitém prostředí restaurace. Školící prostory penzionu jsou vhodné pro malé skupiny ubytovaných osob, pořádajících firemní školení, výuku, instruktáže, besedy, přednášky, prezentace, semináře, pracovní porady, obchodní schůzky a jiná jednání.

Stanice MHD linek č. 6. a 18. je v těsné blízkosti penzionu. Centrum města i výstaviště je vzdáleno pouze několik málo minut jízdy autem. Levné ubytování je nekuřácké, ale v areálu zahrady jsou k dispozici zastřešené kuřácké koutky.

Levné ubytování České Budějovice - Galerie