Ubytování České Budějovice – okolí.

 

Během ubytování a dovolené doporučujeme návštěvu okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek a své děti potěšit návštěvou ZOO. Penzion je od Hluboké nad Vltavou vzdálen pouhých 6 km a cestu tam i zpět si můžete zpříjemnit výletní lodí po řece Vltavě.


Tipy na zajímavé výlety do okolí Českých Budějovic během ubytování získáte na portálu:

> JIŽNÍ ČECHY <


Ubytujte se v penzionu Minor na 2 a více nocí a získáte až 50 % slevu na vybrané atraktivity na portálu "Léto v jižních Čechách".

 

 

Dovolená v Českých Budějovicích je naprosto ideální, neboť Jižní Čechy jsou skutečným přírodním skvostem. Okolí města je přímo jako stvořené pro příjemné procházky a zajímavé výlety, které můžete během Vašeho ubytování absolvovat.

 

Penziony jsou ve městě oblíbené a nejvíce navštěvované, neboť v okolí se nachází mnoho zajímavých míst a památek, které stojí za to vidět na vlastní oči.

 

Levné ubytování nabízí také mnoho sportovního a turistického vyžití v jedinečném a krásném prostředí krajinné oblasti s nespočtem turistických tras a cyklistických stezek.


Můžete uskutečnit prohlídku historického centra města, nebo zajímavou návštěvu v Muzeu piva, které se nachází ve světoznámém pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytování.

Levné ubytování České Budějovice - Galerie